zarządzanie: 18 20 150 87 / pośrednictwo: 600 056 139

Ogłoszenia: Mieszkania

Prezentujemy Państwu mieszkania na sprzedaż w Zakopanem, posiadające zróżnicowaną liczbę pokoi, różną powierzchnię i lokalizację. Niezależnie od tego czy poszukujecie niewielkiego, czy też dużego lokum, dzięki dużej liczbie ogłoszeń możecie znaleźć coś dla siebie. Każda zaprezentowana poniżej oferta została uzupełniona o zdjęcia i informacje, w związku z czym łatwiej będzie podjąć Państwu właściwą decyzję. Stawiamy tylko i wyłącznie na jakość, chcąc spełniać największe oczekiwania.

Na każdym etapie współpracy służymy pomocą – zapewniamy zarówno skuteczne poszukiwanie mieszkań na sprzedaż w Zakopanem o określonych cechach i parametrach, jak również pomoc w negocjacjach z właścicielem. Jako doświadczeni specjaliści, którzy mają pełną wiedzę na temat tutejszego rynku, norm prawnych oraz kwestii formalnych, sprawdzamy i korygujemy stan prawny nieruchomości, a także przygotowujemy pełną dokumentację.

Oprócz tego pomagamy Klientom w uzyskaniu korzystnego kredytu mieszkaniowego, wyręczamy ich w procedurach formalnych i prawnych, a także służymy wszechstronnym doradztwem, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo transakcji. Atutem naszej działalności jest również współpraca z kancelariami notarialnymi oraz rzeczoznawcami majątkowymi, w związku z czym oferty są uczciwe i korzystne dla obu stron – zarówno dla właściciela nieruchomości, jak i kupującego. Współpraca z nami to:
  • bezpieczna transakcja,
  • pełne doradztwo,
  • pomoc w kwestiach formalno-prawnych,
  • negocjacje z kontrahentem,
  • duży wybór mieszkań,
  • korzystne ceny,
  • w pełni indywidualne podejście.


Super oferta
Status nieruchomości: Na sprzedaż

Super oferta
Status nieruchomości: Na sprzedaż

Super oferta
Status nieruchomości: Na sprzedaż

Strona 1 z 3